I WILL SEE A BETTER FUTURE

Červen 2011

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan opning full

29. června 2011 v 13:07 | Kaze-chan |  Dobré songy
Tenhle opening je vážně vážně bláznivý až jsem se nad tím až pozastavila ale když ho posloucháte několikrtá může se vám i zalíbit.

Bokustatsu Tenshi Dokuro-chan

29. června 2011 v 13:04 | Kaze-chan |  Recenze krátké anime (12 dílů)
Takže Dokuro-chan je na první pohled nevinný andílek z budoucnosti, který má zabránit chlapci jménem Sakura-kun aby v budoucnosti stvořil tak zvaný elixír mládí díky kterému by ovlivnil chod lidstva. Snad právě díky tomu a i dalším malým nedorozuměním které se nachází mezi ním a Dokuro-chan, ho celá třída považuje za pedofila. Na druhý pohled je však Dokuro-chan hodně stydlivá a vždycky když dojde k nějakému tomu nedorozuměmí tak praští Sakura-kuna svým obrovským kyjem a tomu se roztříští hlava a všude je plno krve. Dokuro-chan se vzápětí hned omlouvá a andělským kouzlem ho dá zase dohromady. Ale dozvídáme se že Dokuro-chan nechce Sakura-kuna zabít, tak jak měla původně v plánu, ale chce mu nějak jinak zabránit aby elixír vytvořil. Tak se na scéně objevuje druhý andílek, který není tak schovívavý jako Dokuro-chan.
Počet dílů: u tohohle anime si nejsem moc jistá, ale měl by mít 4 díly a potom pokračovat druhou sérií
Najdete: www.anime-manga.cz
Earl and Fairy

29. června 2011 v 13:00 | Kaze-chan |  Recenze krátké anime (12 dílů)
Takže tohle anime je o 17 leté dívce jménem Lydie Carlton, která je považována za praštěnou, protože tvrdí že vidí a léči skřítky. Jednoho dne jí příjde dopis od jejího otce, ve kterém jí zve do Londýna a tak si Lydie zbalí kufry a společně se svým kocourem Nicem se vypraví na loď která jí má dovézt do Londýna. To ovšem ještě netuší, že se její dosavadní život změní, když jí požádá o pomoc krásný mladý muž s popelavýma očima, který má na sobě známky po mučení. Lydyie se mu rozhodne pomoci i přes protesty jejího kocoura Nica. A tak se stane že jí neznámý muž odvede na jinou loď mířící do Anglie a představí se jí jako Edgar JC Ashenber - právoplatný nástupce Modrých rytířů, kteří vládnou zemi škřítků a jim podobným. Lydii to překvapí a ještě víc jí udivuje že Edgar nevidí skřítky a chce po ní aby mu pomohla najít meč Mellow, který potřebuje aby ho Kárlovna uznala právoplatným dědicem. Spolu s Edgarem s nimi ještě cestuje jeho oddaný sluha Raven o kterém se dozvídáme že má v sobě démona toužícího po krvi. I to by vám už stačilo na pořádný příběh, ale nám se to ještě zkomplikuje tím, že budou chtít Edgara zabít, objeví se vodní kůň Kelpie, který požádá Lydii o ruku, což pořádně hněte Edgara, který se jí nepřestává dvořit, přeze všechny její protesty a nakonec i princ, který tvrdí že Modrý rytíř je on..
Počet dílů: 12
Najdete: http://online-fun.blog.cz/rubrika/anime-online/9
Earl and Fairy opning full

29. června 2011 v 12:57 | Kaze-chan |  Dobré songy
Nejsem si úplně jistá jestli je to ten správný op, ale momentálně mi nejde zvuk takže to ještě jednou prověřim až mi zapojí nový bedinky

D. N. Angel opening full

29. června 2011 v 12:52 | Kaze-chan |  Dobré songy
Tenhle op je trošku smutný, ale mám ho moc ráda

D. N. Angel

29. června 2011 v 12:50 | Kaze-chan |  Recenze norma anime (20-60 dílů)
Tohle anime vypráví o chlapci jménem Daisuke Niwa, ktrerý se na první pohled jeví jako naprosto normální chlapec, ale v den jeho 14 narozenin se mu přihodí taková zvláštnost. V ten den se totiž dozví o zvláštní vlastnosdti, kterou dědí všichni mužští potomci rodiny Niwa. Totiž že se ode dne jejich 14 narozenin mohou začít proměňovat do legendárního zloděje Darka. Jejich úkolem je potom samozřejmě okázale krást přímo pod nosem policie. Tak to dopadne i s Daisukem. Jediná naděje jak se Darka zbavit, je najít pravou lásku. Daisuke si myslí že jeho pravá láska je jeho spolužačka Risa Harada, ta ho však považuje jenom za kamaráda a tak začíná Daisukeho boj o pravou lásku. Musím ještě dodat, že Risa se zamiluje do jeho drahé polovičky Darka a to se Daisukemu samozřejmě nelíbí a snaží se proti tomu něco dělat, ale to že má krást drahé artefakty mu moc nepřidává navíc když se proti němu postaví mnohem mocnější nepřítel než je policie..
Počet dílů: 26
Najdete: http://online-fun.blog.cz/rubrika/anime-online/9
Baka to Test to Shoukanjuu opning full

29. června 2011 v 12:46 | Kaze-chan |  Dobré songy
A je tu i op...Baka to Test to Shoukanju

29. června 2011 v 12:45 | Kaze-chan |  Recenze krátké anime (12 dílů)
Tohle anime vypráví o žácích z takzvané třídy F. Totiž střední na kterou chodí je rozdělena do tříd od A po F. Když chodíte do třídy A, znamená to že jste génius, můžete si sedět ve polstrovaných křeslech a jíst si v kantýně, naopak proti tomu naši smolaři ze třídy F, sedí na zemi, s krabicí místo stolu a pomalu i bez učitele. Ale k jejich neštěstí vám nestačí napsat pouhý test abyste se mohli dostat do lepší třídy. Jelikož škola využívá moderní technologii soubojů mezi třídami. Každý žák každé třídy má k dispozici jednoho zástupce, jehož síla je na stejné úrovni jáké jsou výsledky vašich testů.
Počet dílů:13
Najdete: www.animeonlien.czIchiban Ushiro no Daimaou op full

29. června 2011 v 12:40 | Kaze-chan |  Dobré songy
Jé a je tu i op k tomuto božíímu anime, tenhle op je jeden z mých neojblíbenějších ;)

Ichiban Ushiro No Daimaou

29. června 2011 v 12:37 | Kaze-chan |  Recenze krátké anime (12 dílů)
Tohle anime je o chlapci jménem Akuto Sai. Jeho snem je stát se součástí nejvyššího řádů mágů a přispívat tak k rozvoji jejich společnosti, ale když se dostaví do školy nastane první očekávaný problém. Když jsou na příjimacím řízení, každý z nových žáků je povinen předstoupit před takovou divnou vránu, která mu předpoví budoucí zaměstnání. A Saiovi k jeho veliké nelibosti předpoví že se stane Démoním králem. Čili to znamené že se stane tím nějvětším záporákem a zničí celou společnost. To se mu vážně nelíbí, navíc tady jeho trable zdaleka nekončí. Nejen že se ho bojí celá škola, nedokáže pořádně ovládat své schopnosti a je častým středem nedorozuměmí mezi dívkami z jeho třídy. Ale když se objeví tak zvaný "hrdina" který má za úkol zabít Démoního lorda, Saiovi to sice vrtá hlavou, ale nijak zvlášť mu to nevadí, teda jenom do té doby, než se dozví, kdo hrdina ve skutečnosti je.
Počet dílů: 18
Najdete: www.animeonline.cz
Kuroshitsuji online- díly

29. června 2011 v 12:31 | Kaze-chan |  Anime online
Takže jsem se konečně dohrabala k tomu abych sem to anime dala, jinak nebudou to videa ale odkazy na videa ve zkouknito (aspoň myslím.. :D )
jinak se omlouvám za svou negramotnost pokud má být epizoda se "S" :D :D jinak zdroj je: www.sawakokuronuma.blog.cz


P.S. kdyby v těch videích byla někde chyba tak mi to prosím hned napište do komentů a já to opravim

Kuroshitsuji online

27. června 2011 v 21:36 | Kaze-chan |  Anime online
Jako první jsem se rozhodla že jsem dám Kuroshitsuji, ale asi až zítra blog mi pořád nefunguje dobře :( ale zítra se máte aspoň na co těšit :D P.S. Budu do téhle rubriky dávat anime na které mám recenze, takže jestli tu není recenze nebude tu anime ani online. Byl by v tom potom hrozný zmatek a všechno.. Jinak jestli byste tu chtěli nějaké anime tak mi můžete napsat do komentíků a já se ho pokusím shlédnout a co nejdříve ho sem dát. Předem děkuji :)

Anime online

27. června 2011 v 21:25 | Kaze-chan |  Anime online
Takže, jsem se nakonec rozhodla, že sem dám nějaké anime online, ale bude jich přibývat asi po skrovnu, protože nwm jak na to budu mít čas atd. Jinak anime si nepřekládám sama, takže můžete kopírovat jak chcete, ale dávejte si pozor, jestli tu budu mít zdroj já, tak ho radši opiště abyste neměli problém kvůli autorským právům atd. Takže se rozhodně nějakých anime dočkáte :D

Má židle má modré oči

27. června 2011 v 15:07 | Kaze-chan |  Blbinky
A mám tu další veselou rozmluvu mezi Danečkem a chudákem kterému oravuje test z francouzštiny..
..Další z nezapomenutelných scének z chrámu XD Sabately se snažil naučit francouzsky. Samozřejmě, že za pomoci Danečka. Ten mu připravil jednoduchý test, do kterého se prakticky jen doplňovala slova.
..Dan vážně přecházel po místnosti a pečlivě nahlas pročítal test. Sabately se praštil hlavou do stolu, ale hanbou se propadal dál.
"Moje židle se vrátila z nákupu. Moje židle má modré oči. Moje židle je o dva roky starší, než já."
"Mam to opravit?" zeptal se kluk nevinně.
"Ne! Já se chci bavit!" odseknul Dan a zlomil se smíchy, když přečetl další větu "U večeře si často sedám na svou oblíbenou sestru."
"Židli..." praštil se zdrcený Sabately.
Ono to ale pokračovalo "Nedávno jsem prodal svou černobílou sestru a koupil si novou, barevnou." opřel se o sloup lámal se dál.
"Tam má bejt židle..."
"Tam má bejt televize!"
"Aha..."
"Namaloval velkou červenou sestru. Dám ti svou sestru... Ale pozor, původně tu byla židle."
"Já vim, že jsem blbej..."
"Měl bych ti dát napsat větu, moje sestra nemá srdce... Vyšlo by ti z toho moje sestra nemá židli, nebo moje židle nemá srdce... Nebo moje... židle nemá sestru..."
"Já ti rozumim..."
Dan praštil o stůl s testem a s vážnou tváří pronesl "Čtyři a tři čtvrtě... Za snahu..."
Sabately test zvednul a nešťastně prohlížel řádky.
..Dan pokračoval na chodbu, a ačkoli si to říkal je sám pro sebe, jeho hlas se rozléhal "Moje židle má modré oči... Nedávnou jsem prodal svoji sestru..."
Důkaz pro nefrancouštináře:
židle - siège [séž]
sestra - soeur [sér]
srdce - coeur [kér]
ZDROJ: www.dimmucz.blog.cz

Ták..

27. června 2011 v 15:02 | Kaze-chan
Takže mám sice rozdělaný recenze na pár anime, ale nemám k nim obrázky takže recenze dodám zítra případně ve středu a stejně mám dneska nějakou takovou přemýšlecí náladu takže asi spíš přibudou nějaký zajímavý myšlenky a ostatní...

Jak se dívat?

27. června 2011 v 14:59 | Kaze-chan |  Zajímavé myšlenky
Jak se dívat na věci tak, aby vám připadali co nejkrásnější a dávali vám co největší smysl? Dívejte se svýma očima.

Dobro a zlo

27. června 2011 v 14:59 | Kaze-chan |  Zajímavé myšlenky
Je dobro opravdu dobré, nebo je to jenom jiná forma zla?

Minulost, přítomnost, budoucnost

27. června 2011 v 14:58 | Kaze-chan |  Zajímavé myšlenky
Minulost se už stala, přítomnost lze ovlivnit, jenom budoucnost můžeme změnit...

Cesta

27. června 2011 v 14:57 | Kaze-chan |  Zajímavé myšlenky
Žádná cesta není nekonečná. Je jenom na nás kdy si uvědomíme že už jdeme po pěšině.

Bolest

27. června 2011 v 14:57 | Kaze-chan |  Zajímavé myšlenky
Bolest dokazuje život. Život je plný bolesti, aby nám připomenul, že stále žijeme.