I WILL SEE A BETTER FUTURE

Fruits Basket

28. května 2011 v 15:36 | Kaze-chan |  Recenze norma anime (20-60 dílů)
Takže tohla anime je o dívce jménem Honda Tohru, která přišla o oba rodiče a nastěhovala se ke svému dědečkovi.
Když ale začne přestavovat dům a pro Tohru tam už není místo, pod lží, že bude u jedné ze svých kamarádek, začne bydlet ve stanu. Jednou když si jde takhle do školy uvidí dům. Přijde blíž a když si všimne postaviček zvěrokruhu které se suší na slunci, neváhá a začne si je prohlížet. Přistihne jí majitel domu, který je shodou okolností příbuzný Sohma Yukiho, idola její třídy, možná i školy. Yuki se dozví o její situaci a navrhne jí, aby bydlela s nimi. Tohru nakonec nabídku přijme a nastěhuje se do jejich domu.
Není jí vůbec podezřelé, že se oba vyhýbají fyzického kontaktu s ní, ale když jedno uzakopne a omylem obejme Yukiho, zjistí že se přeměnil do potkana, zvířete z japonského zvěrokruhu. Tak odhalí jejich nemilé tajemství a to, že každý člen rodiny Sohma když obejme někoho opačného pohlaví promění se na zvíře japonského zvěrokruhu.
Jak na to bude reagovat hlava rodiny Sohma, a co bude Tohru dělat, když jí budou chtít vymazat paměť? Taky jí moc nepomůže, když začne pomalu vycházet najevo, že bydlí s Yukim a poznává nové členy jejich obrovské rodiny.
Najdete: www.animetym.net 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama